LOGO Winnica Solaris

Jestem osobą pełnoletnią


TAK       NIE

Jakość


Nasze wina są winami niszowymi, powstają w mikroskali. Ich jakość budujemy poprzez ręczny zbiór i selekcję owoców oraz ograniczanie plonów polegające na stosowaniu tzw. zielonych zbiorów, po to by z krzewu powstała tylko jedna butelka wina.

Fermentacja w kadziach ze stali nierdzewnej w kontrolowanej temperaturze zdecydowanie wpływa na świeżość i owocowy styl produktu końcowego. Naszą ambicją jest aby wyroby nasze dostępne były jedynie na miejscu w winnicy lub poprzez pocztę elektroniczną. Taka forma sprzedaży wyeliminuje pośredników i spowoduje, że miejscowe wino można będzie nabyć w rozsądnej cenie.

Dopuszczamy również współpracę z najlepszymi restauracjami regionu, w celu podawania w nich naszego wina do posiłków. Nasze wina znajdziecie między innymi w Maćkowej Chacie (Janowiec n/Wisłą), AKUKU (Kazimierz Dolny), Łubinowe Wzgórze (Nałęczów), Perłowa (Lublin).

NASZA WINNICA


Winnica nasza przysiadła na najwyższym południowo-zachodnim wzniesieniu na obrzeżach miasteczka Opole Lubelskie. Pierwsze testowe krzewy zostały posadzone w 2004 roku. Kolejna parcela została obsadzona w 2014 roku w Bliskowicach..

zobacz więcej...

DEGUSTACJA WIN


Oferujemy dla grup zorganizowanych od 6 do 18 osób w okresie maj-listopad, najchętniej w weekendy: spacer po winnicy z kieliszkiem wina, pokaz sprzętu winarskiego, degustację kilku gatunków lokalnego wina, deskę...

zobacz więcej...

Strona główna
Winnica
Winiarnia
Jakość
Dostępne Wina
Galeria
Kontakt
Winnica, Wina Solaris - Marzanna i Maciej Mickiewicz Opole Lubelskie, ul. Zagrody 86, tel.(081) 8273602, 605831255, 605 831 255
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych
Polityka Cookies